:: Wersja PDF Słownika Ślonskigo ::

Drodzy czytelnicy, aby zdobyć wersję PDF naszego słownika wystarczy wesprzeć naszą twórczość w postaci tzw. "donacji" czyli innymi słowy dokonania darowizny na rzecz naszej strony. W chwili obecnej do nabycia jest tylko wersja śląsko-polska słownika. Oczywiście kwota donacji jest sprawą indywidualną i dziękujemy za każdą wpłatę. Jednak każdy, kto dokona darowizny na kwotę min. 25zł otrzyma na podany adres email wersję PDF naszego słownika. Dzięki zdobyciu wersji PDF, nie tylko będziecie mieli większe możliwości wykorzystania słownika oraz nieograniczony dostęp do niego, niezależnie od dostępu do internetu ale przede wszystkim wspomożecie nas w jego utrzymywniu i rozwijaniu. Za wszelką okazaną pomoc oraz wsparcie serdecznie dziękujemy. Razem możemy zadbać o ten kawałek Śląskości, który w mowie zanika lecz na piśmie pozostanie na wieki. Życzymy miłej lektury.

Wspomnianej darowizny możecie dokonywać na poniższe dane:
Łukasz - mBank: 96 1140 2004 0000 3102 3211 3960,
wpisując w tytule - donate/adres email na jaki ma zostać wysłana wersja PDF.

Można również dokonywać darowizny poprzez system PayPal - wystarczy kliknąć poniższy przycisk i zostawić adres email na który ma trafić wersja PDF naszego słownika. Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękujemy.

:: Kontakt z autorem ::

Kontakt

W razie jakichś pytań, propozycji czy innych uwag, proszę o kontakt bezpośrednio za pomocą poniższego formularza.

Link sponsorowany

Jeśli chcesz zostać sponsorem, bądź zareklamaować się na stronie Słownika Śląskiego, skorzystaj z dogodnej dla Ciebie formy kontaktu zamieszczonej wyżej, wpisując w temacie REKLAMA. Warunki ustalane są indywidualnie.

Warto wiedzieć
Pod ci komputer?
Zrob coś przi chałpie
Rachunki mniejsze o 4800zł
Masz kredyt? Zarób na nim
Jesteś aktywny w sieci?
Zobacz także
Design :: Opracowanie :: Copyright 2014 by Fazi